Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g
Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g
Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g
Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g
Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g

Vital Proteins Collagen Creamer Kokos 293 g

Vital Proteins Collagen Creamer přidá do vaší ranní kávy kolagen a zároveň krémovitost.
Díky sušenému kokosovému mléku obsahuje zdravé tuky (MCT) a je bez lepku.

10 g kolagenu na poci!

  • 10gKolagenu na porci
  • Krásné vlasy, pleť, nehty
  • Regenerace a výživa
  • Vhodné do teplých nápojů
  • Se sušeným kokosovým mlékem
  • Bez přidaného cukru

 

Co je Collagen Creamer?

Vital Proteins Collagen Creamer je směs kolagenových peptidů a sušeného kokosového mléka s příchutí kokosu. Výborně doplní a zjemní chuť každého šálku kávy, jogurtu nebo oblíbené pečené dobroty. Díky sušenému kokosovému mléku obsahují zdravé tuky (MCT), které napomáhají organismu získat okamžitou energii. Navíc jsou MCT tuky zcela metabolizovány v játrech bez tendence jejich ukládání do tukové tkáně.

Co je kolagen a kolagenové peptidy? 

Víte, že po 25. roku života nám vlastní tvorba kolagenu klesá až o 1 % procento ročně?  Doplňováním kolagenu prostřednictvím doplňků stravy, hydrolyzovaných kolagenových peptidů, dokážeme podpořit jeho dostatek v organismu.

Kolagen vs. Kolagenové peptidy – jaký je rozdíl?

Kolagen, který má každý člověk v těle, je protein (neboli bílkovina), která je nerozpustná ve vodě a je základní stavební hmotou pojivových tkání. Jedná se o základní stavební prvek všech těl živočichů a lidí. Svou strukturou se jedná o odolnou trojšroubovici a ve formě kolagenních vláken je složkou mezibuněčné hmoty. Kolagen je zkrátka složka v těle, která drží vše pohromadě. Napomáhá ke správné funkci šlach, chrupavek, kloubů, měkkých tkání a výrazně se podílí na kvalitě vlasů, kůže a nehtů. Přispívá k pevnosti a zároveň elasticitě. Jeho dostatek se také podílí na regeneraci a dobré kondici člověka.

Kolagenové peptidy (neboli hydrolyzovaný kolagen / hydrolyzované kolagenové peptidy) jsou malé, rozpustné částice bílkovin, které vznikly enzymatickou hydrolýzou kolagenu. Je to tedy kolagen rozložený na nejmenší možné částice, které jsou pro tělo lépe stravitelné a vstřebatelné (než např. vývar z kostí, který má mnohonásobně větší částice, které neprojdou až do trávicího traktu). Tyto částice není možné získat z rostlinných zdrojů, a proto kolagenové peptidy nemohou být vegetariánské.

Proč Vital Proteins?

Věříme, že si zasloužíte vysoce kvalitní kolagen. Zavázali jsme se k tvorbě prémiových produktů na bázi kolagenu, které jsou vyrobeny z jednoduchých a kvalitních ingrediencí a podporují ty, kteří chtějí žít plnohodnotný a pulzující život. Naše produkty neobsahují umělá ochucovadla ani barviva. Raději vytváříme produkty, kterým věříme a jsou vyrobeny ze snadno vyslovitelných přísad.

Sušené kokosové mléko (55 %), kolagenové peptidy (z hovězího), protispékavá látka (oxid křemičitý). Může obsahovat stopy mléka.

Smíchejte 1-2 odměrky s 250 ml teplé tekutiny a důkladně promíchejte.
Denně užívejte max. 2 odměrky.

Naše kolagenové peptidy jsou skvělé pro přidání do vody, kávy, smoothies, pokrmů a dalších. Výborně se tedy smíchávají s teplými i studenými nápoji a lze je užívat kdykoli během dne.

Upozornění:

  • Doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Udržujte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let.
  • Skladujte na chladném a suchém místě.